Lekarze Rehabilitant dziecięcy

mgr Dariusz-napoleon Apczyński

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Bardzo dobry diagnosta i terapeuta,polecam! Iwona K.
Opinia dodana przez: Dariusz

Mariola Sękowska

Reymonta 5
Bielsko-Biała

Szkoda, że pani Doktor nie ma żadnych komentarzy. Ale wydaje się być w porządku mam nadziej że ja za jakiś czas wpiszę tu pozytywny komentarz:-)

Magdalena Jakoniuk

Rehabilitant, Radiolog

Sienkiewicza 81/3
Białystok

W moim odczuciu kompetentna i konkretna osoba. Mimo,że wizyta była prywatna a leczenie dopiero rozpoczęte i nie wiem jaki będzie jego ostateczny koszt nie wyczułam u pani dr próby podlizywania się w celu osiągnięcia zysku.Poza tym nie nachalnie miła, a przy tym ładna osóbka. polecam.

Wojciech Szewczyk

Żywiec i okolice
34-300 Żywiec

Profesjonalne podejście do pacjenta wytłumaczył mi na czym polegał problem i co zrobić żeby się nie powtórzyło. Polecam
Właściwe rozpoznanie i skuteczne leczenie.

dr Marta Szeparowicz

Interhem Poradnie Specjalistyczne
Choroszczańska 24
15-732 Białystok

wnikliwie prowadzi wywiad,stosowane leczenie jest skuteczne. Interesuje się nie tylko chorobą która leczy, ale wszystkimi dolegliwościami. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: anowak

lekarz Anna Krzyślak

Rehabilitant, Pediatra

Malinowa 13
65-125 Zielona Góra

Wspaniały lekarz. Oceniający stan pacjenta w każdym aspekcie i zlecający zabiegi pod kątem dolegliwości. Przy tym życzliwa i skuteczna. Pozdrawiam Panią serdecznie.

Alicja Kayzer

Chirurg ogólny, Fizjoterapeuta

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny
Armii Czerwonej 24
11-220 Górowo Iławeckie

Po skierowaniu na konsultacje, lekarz prowadzacy. Jestem bardzo zadowolona. Rehabilitacja przebiegla skutecznie, czuje sie o wiele lepiej.

Paweł Koczot

Fizjoterapeuta, Masażysta

Gabinet Masażu
ul.1-go Maja 9
57-350 Kudowa-Zdrój

SUPER POLECAM TRZEBA ZADZWONIĆ I SIĘ UMÓWIĆ . WARTO POLECAM WSZYSTKIM. JEST BOSKI.

dr n. med. Aleksandra Lankosz

Dietla 19/3
31-523 Kraków

Jedyny lekarz ktoremu ufam! Lecze sie u Pani doktor juz 12 lat. A mam 24 ;) kochana i ciepla osoba na ktora zawsze moge liczyc. Polecam jak najbardziej!!
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Marek Czerner

Małopolska 18
45-301 Opole

Prawdziwy fachowiec z olbrzymią wiedzą. Byłam wieloletnią pacjentką dr. Marka Czernera i polecam. Oddany ludziom i pracy którą wykonuje dla pacjentów. Polecam. Maria. Gdyby było więcej gwiazdek to bym dała bo na to zasługuje.
Opinia dodana przez: MARIA

lekarz Edyta Filip-Kasierska

Lekarz rodzinny, Rehabilitant

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Pani doktor Filip-Kasierska to jeden z najwspanialszych lekarzy, jakich spotkałam w swoim ponad 50-letnim życiu. Przez kilka lat miałam ogromne szczęście leczyć się u Pani doktor, która nie tylko ma niezwykłe podejście do pacjenta, ale także ogromną klasę - jest zawsze życzliwa, przyjazna, empatyczna, przystępna, uprzejma, odnosi się do pacjenta z szacunkiem i robi wszystko, by mu pomóc. Dziękuję Pani doktor, jest Pani ANIOŁEM.
Opinia dodana przez: Małgorzata

mgr Sławomir Homa

ul.barska
Warszawa

Rzeczowy, konkretny, pełen profesjonalizm i fachowość a przy tym bardzo sympatyczny i ciepły człowiek. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Teresa P.

lekarz Krzysztof Weselak

Zakład Pielęgnacyino-Opiekuńczy
Rybacka 15
82-107 Jantar

Miałam okazję spotkać doktora w poradni rehabilitacyjnej. Doktor nie tylko wypisał skierowanie na zabiegi, ale też szczegółowo przeprowadził wywiad oraz polecił jakie nawyki warto wprowadzić, aby uzyskać poprawę oraz jakie ćwiczenia można wykonywać samemu, aby nie bolał już tak kręgosłup. Cieszę się, że trafiłam do dr Weselaka. Polecam i bardzo dziękuję za cenne wskazówki.

mgr Grzegorz Faluszczak

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe "AMER-POL"
Zdrojowa 27
38-610 Polańczyk

to "ręce które leczą" :-) gorąco polecam i żałuję,że turnus w Dedalu trwa tylko 3 tyg. Barbara

mgr Elżbieta Bączek

Fizykoterapeuta, Rehabilitant

KINEZIO- REHABILITACJA mgr Elżbieta Bączek
32-800

Dzięki rehabilitacji prowadzonej przez Panią mag. Elżbietę Bączek uzyskałam sprawność po złamaniu obu nadgarstków. Sposób prowadzenia rehabilitacji oraz podejście do pacjenta - godne polecenia. Pani Elżbieta oprócz fachowej wiedzy i umiejętności jest bardzo sympatyczną osobą , która potrafi zmotywować najbardziej opieszałego i zniechęconego pacjenta do ćwiczeń.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr Marek Kurasz

Rehabilitant

Szpital NZOZ "HUMANA MEDICA OMEDA"
Fabryczna 39
15-482 Białystok

Pan dr poświęca sporo czasu na wizytę, więc warto uzboić się w cierpliwość oczekując na wizytę. Lekarz kompetentny, zebrał wywiad, przeprowadził badanie, bez żadnego "ale" skierował na zabiegi. Polecam

lekarz Zdzisław Dudziuk

szpital
Ostrołęka

bardzo chce pomóc , cierpliwy, empatyczny,skuteczny w działaniu - właściwa diagnoza i odpowiednie , dające dobre efekty zalecenia, oprócz tego przyjemny i ...zdarza się z poczuciem humoru

dr n. med. Lidia Rutowicz

Rehabilitant, Reumatolog

Karmelicka 23
31-039 Kraków

Przyjmuje przy ulicy karmelicka 23, a gabinet fizyko terapii znajduje się przy ulicy Świętej Agnieszki 9. Świetna lekarka gorąco polecam.

mgr Hanna Ciesielska

Centrum Rehabilitacji
ul.Powstańców Śląskich 103/8
01-355 Warszawa

Dzięki fachowej diagnozie i odpowiedniemu doborowi ćwiczeń mój syn po 3 tygodniach od złamania nogi porzucił kule i stał o własnych siłach. Wszystko dzięki terapeutce – p.Hani, która w sposób interesujący i motywujący dopierała zestaw ćwiczeń. Poza tym przemiła atmosfera i zainteresowanie pań sprawiło, że Kacper bardzo chętnie chodził na zajęcia i nie mógł doczekać się kolejnej wizyty.